Shyhretja del iftar me nënën, vajzat dhe nënën e Leartës, ky detaj bie në sy

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura kosovare.

Krahas muzikës, ajo është e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Këngëtarja nuk mungon me postime në rrjete sociale ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

E mbrëmë Shyhretja ka dalë në iftar me nënë, vajzat dhe mikeshat e saj.

Përveç nuses dhe vajzave, në këtë tavolinë prezentë janë edhe mikeshat e saj, nana dhe kunata e Leartës. /ORAinfo/