Sipas shenjës suaj të horoskopit kjo është arsyeja pse akoma jeni beqar

Një mund të jetë numri më i vetmuar, por përpara se të gjeni personin tuaj të përsosur, duhet të doni veten përpara se të mund të doni dikë tjetër.

Këto janë arsyet astrologjike pse është e vështirë të të duan. Paralajmërim: këto janë menduar si argëtim dhe jo të vërteta absolute kështu që qetësohuni.

Dashi 21 Mars – 19 Prill

Si shenja e parë e zodiakut që nis zjarrin, natyra juaj eksituese dhe e çrregullt ju bën një qëndrim të paharrueshëm për një natë dhe një partner afatgjatë absolutisht rraskapitës.

DEMI 20 Prill – 20 Maj

Nëse jeni një Dem, ka gjithashtu një shans të madh që të mos jeni beqar, sepse jeni shumë dembel për t’u ndarë me partnerin tuaj, pavarësisht se sa toksike ose mpirë është marrëdhënia.

BINJAKËT 21 maj – 20 qershor

Ju jeni mendjemprehtë dhe inteligjentë, por kurrë, kurrë, nuk e mbyllni gojën.

LUANI 23 korrik – 22 gusht

Ju dëshironi një të barabartë, por në kërkimin tuaj të pashuar për vërtetim/dashuri/adhurim të heroit, ju bini pas lajkave të lira.

VIRGJËRESHA 23 gusht – 22 shtator

Askush nuk i pëlqen të jetë më shumë në një marrëdhënie sesa një Virgjëreshë. Ju jeni droga e hyrjes në marrëdhëniet me të rriturit, por kur partneri juaj i rinovohet në një person me funksionim të lartë/të dëshirueshëm/të pavarur, ju kërkoni diçka më të lehtë.

PESHORJA 23 shtator – 22 tetor

Paaftësia juaj për t’u përkushtuar ndaj një partneri nuk ju bën interesant, ju bën joefikas.

AKREPI 23 tetor – 21 nëntor

Aura juaj depërtuese nuk kërkon pëlqim dhe aftësia juaj për të lexuar mendjet është e dobishme për tregtimin e brendshëm dhe bastet sportive, por pengon marrëdhëniet tuaja intime.

SHIGJETARI 22 nëntor – 21 dhjetor

Ju dëshironi që njerëzit të mendojnë se jeni një guru i mendimit progresiv dhe i dashurisë së lirë, në të vërtetë ju jeni një elitist i padurueshëm.

BRICJAPI 22 dhjetor – 19 janar

Jeni dorështrënguar me kohën dhe përzemërsinë!

UJORI 20 janar – 18 shkurt

Marrëdhëniet ndërtohen mbi besimin dhe ju ushqeni dyshimin e thellë se kushdo që takoni do ju mashtrojë.

PESHQIT 19 shkurt – 20 mars

Ka vend vetëm për një në vaskën tuaj plot mashtrime! /Prive.al