“Thuaje”/Luana prezanton projektin e ri, por jo në televizion!

Luana Vjollca lajmëroi përmes fotove në “Instastory” se sot në orën 18.00 do të prezantohej videoja e parë e projektit “Thuaje” në kanalin e saj në “Youtube”. Duke i ftuar të gjithë që të ndiqnin videon sapo të dilte, ajo lajmëroi gjithashtu se për shkak të një problem teknik do të shtyhej prezantimi i saj. Megjithatë, vetëm pak minuta më parë, videoja është bërë publike, teksa ka marrë menjëherë shikueshmëri dhe lumë komentesh.

“Thuaje”, është një zë i imi, i cili dua të shërbejë si zëri i atyre që nuk kanë një zë”, e nis fjalën e saj Luana. Kujtojmë se ky projekt është paralajmëruar prej dy ditësh nga Luana, e cila fshiu të gjitha postimet e saj në “Instagram”, duke postuar vetëm foto dhe video nga projekti i ri.