Trejsi Sejdini “provokon” nga Greqia

Supermodelja, Trejsi Sejdini nuk i ka lënë vend imagjinatës, duke u paraqitur tejet joshëse dhe provokuese nga Greqia.

E shfaqur me rroba thuajse plazhi nga pushimet në Mykonos, “Miss Universe Albania”, befasoi me çizmet e saj edhe pse temperaturat janë shumë të larta.

Trejsi Sejdini “provokon” nga Greqia Trejsi Sejdini “provokon” nga Greqia Trejsi Sejdini “provokon” nga Greqia