U dhunua nga grupi i Noizyt/ Dalin pamjet e arrestimit të Klevios

Janë publikuar pamjet e arrestimit të reperit Kleviol Ahmetaj, i njohur si Cllevio Serbiano. Siç shihet edhe nga pamjet e mëposhtme, ai zbret nga furgoni i policisë dhe mendohet se prangat i janë vënë teksa ka qenë duke qëndruar në banesë.

Sipas policisë, 36-vjeçari ka thyer masën e arrestit shtëpiak.

 

Kujtojmë se ditën e djeshme, Kleviol Ahmeti, u përfshi në një sherr masiv me reperin Noizy, i cili e goditi të riun nga Lushnja bashkë me shokët e tij.