Vajzat e ekranit i bashkon një gjë… dhe kushton zero lekë

Këtë pranverë natyra konsiderohet shpëtimi më i bukur për të gjithë njerëzit. Edhe personazhet e njohur kanë ndarë momente të ndryshme duke shijuar diellin dhe gjelbërimin me fëmijët apo vetëm, kudo janë ndodhur.

Duke e lënë blunë e detit si një opsion të mëvonshëm, Sara Hoxha, Bieta Sulo, Iva Tiço, Arbana Osmani, Rudina Magjistari dhe Elona Duro kanë ndarë momentet e tyre mes natyrës.

Me ajrin e pastër, diellin e ngrohtë vajzat e njohura kanë treguar se ky fillim maji shijohet vetëm në natyrë.

Qetësi dhe diell, zgjidhni vendin dhe nisuni menjëherë!/revistawho.com