Olta merr vëmendje me atë që bëri për Luizin, degjeneron Kiarën: Ky çfarë nuk bën për ty, ti as kujdeset kur është sëmurë

Olta ka fituar shumë pikë me sjelljen e saj ndaj Luizit ndërkohë që ai po kalonte një krίzë migrene. Kiarës me sa duket nuk i kalon dot poshtë kjo gjë dhe sot pasi loja e bluzave mbaroi, ajo ka debatuar me Oltën.

(Video) Olta merr vëmendje me atë që bëri për Luizin, degjeneron Kiarën: Ky çfarë nuk bën për ty, ti as kujdeset kur është sëmurë

Shto këtu edhe mesazhin e nënës së Luizit ku falënderonte që loja kishte bërë bashkë të birin dhe Oltën duke i quajtur “çapaçulat e nënës”.

Që prej momentit që mbaroi loja e bluzave, Luizi është munduar ta bëjë të llogjikojë Kiarën duke i vënë në pah sjelljen e saj por ajo reagon sikur di çfarë bën dhe duke fajësuar Luizin.

Të shumta komentet nga ndjekësit. Koment: Per her te pare i them Oltes bravo. Koment: Bravo Olta këtu je e saktë.

Koment: o kuptojeni ket gje nuk e ul luizi kiaren kurr edhe sikur kiare te gaboje e don ska qi ban dashuria te verbon nga 1 her.