Wow! E patë? Moderatorja shqiptare ndryshon LOOK dhe i habiti të gjithë (FOTO)

Moderatorja e njohur, Liberta Spahiu ka bërë një ndryshim në “look”.

Ajo i ka surprizuar të gjithë me ngjyrën e flokëve.

Liberta i ka lyer në ngjyrë karrotë, duke tërhequr shumë vëmendje.

Ajo nuk ka nguruar të ndajë edhe foto në rrjetet sociale, ku ka marrë shumë komplimenta.