previous slide
next slide

News

Kontrolle të befasishme në selinë e PS? Reagon Policia e Shtetit

Lirimi i Tahirit/ Reagon Rama: Duhet të ketë drejtësi të barabartë për të gjithë

Ndryshim drastik, kaq shumë kilogramë ka humbur aktori Fatmir Spahiu – FOTO

Bytyqi: Videomesazh për përshtypjet nga samiti në Moldavi

Përplasen trenat në këtë shtet, ka të lënduar

MPB-ja publikon bilancin e sulmeve në veri: Protestat nuk janë të qytetarëve, por të milicisë fashiste

Aksident i rëndë në Tiranë, urbani i “Freskut” përfundon në lokal

A do të rritet çmimi i energjisë gjatë verës? Kreu i KESH: Popullit duhet t’i kujtojmë kursimin

Kthehen në punë tre zyrtarët e dyshuar në rastin “Dehari”

Zbulohet letra e rrallë e Enver Hoxhës për Roosevelt, Churchill dhe Stalin

DISIPLINA/ Gjoba dhe pezullime për futbollistët e Flamurtarit, e pësojnë edhe zyrtarët e një tjetër ekipi në Kategorinë e Parë

ChatGPT ‘u vodhi’ punët, tani shëtisin qentë e rregullojnë kondicionerët – Washington Post

Vaksinat kundër kancerit të gjirit, një ëndërr që do të bëhet realitet shumë shpejt

Kapet varka me 1 ton kokainë në Portugali, në pranga i dyshuari kryesor

Interesim i madh në Prizren për ndeshjen në Podujevë

Zbardhet plani i QUINT dhe BE me 8 pika për zgjidhjen e situatës në Kosovë